31 maj 2019

2019-05-31 ZAWIESZENIE protestu głodowego diagnostów i fizjoterapeutów

0

Szanowni Państwo‼️

decyzją Komitetu Protestacyjnego zawieszamy dziś jeden z etapów akcji protestacyjnej diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów, czyli etap protestu głodowego.

‼️NIE REZYGNUJEMY‼️ ze sporów zbiorowych z dyrekcjami szpitali i tworzenia nowych organizacji związkowych.

Przypominamy, że Ministerstwo Zdrowia obiecuje nam kolejny wzrost wycen niektórych świadczeń, monitorowanie podwyżek w poszczególnych placówkach oraz rozwój oferty szkoleniowej.
Po pisemnych deklaracjach, które uzyskaliśmy od Ministra Zdrowia, do września będziemy sprawdzać, czy rzeczywiście uda się nam zdobyć pieniądze, które zdaniem Ministerstwa i NFZ wpłynęły do naszych placówek. Przypominamy, że do mediacji z naszymi dyrektorami zaprosimy przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia!
Kredyt zaufania będzie jednak niewielki i jeżeli do końca wakacji nie uda się osiągnąć spełnienia naszych postulatów, wrócimy silniejsi i jeszcze bardziej zjednoczeni do protestów w bardziej zaostrzonej formie!

Dziękujemy tym samym przede wszystkim głodującym diagnostom, technikom analityki i fizjoterapeutom, bez których poświęcenia akcja nie miałaby szans powodzenia i nie udałoby się jej nagłośnić!
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację akcji protestu głodowego, bo bez nich nie miałaby szansy się udać!
Dziękujemy też za wszelkie wyrazy poparcia, nadsyłane do nas z całej Polski!

Pamiętajcie, że PRZESTAJEMY GŁODOWAĆ, ale🔥 NIE PRZESTAJEMY WALCZYĆ O GODNE WYNAGRODZENIA🔥

Informacje medialne na temat zawieszenia protestu znajdziecie Państwo m.in. w: Polsat News, wyborcza.pl, oko.press, interia.pl, prawo.pl, TVP.info, TVP3

[top]