26 paź 2018

2018.11.14 spotkanie KZZPMLD z Ministrem Zdrowia – prosimy o wsparcie!

0

Szanowni Państwo,

w związku z akcją #jesienwlaboratorium i pismami, które razem wysyłaliśmy do Ministerstwa Zdrowia, a także kilkudniowymi przestojami w pracy kilku laboratoriów na Podkarpaciu i Wielkopolsce, nasza organizacja związkowa otrzymała zaproszenie na rozmowę w Ministerstwie Zdrowia.

Rozmowa przedstawicieli KZZPMLD z Ministrem Zdrowia, prof. dr hab. n. med. Łukaszem Szumowskim odbędzie się w dniu 14.11.2018 (środa) o godzinie 15:00 w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15.

Mamy nadzieję, że będziecie tam Państwo z nami!

Prosimy o wsparcie!

14 listopada, w godzinach 14:30-16:30 zgromadźmy się razem pod gmachem Ministerstwa na wiecu poparcia dla działań KZZPMLD. Dodajmy otuchy naszym negocjatorom oraz pokażmy, że nie jest nam obojętny los WSZYSTKICH pracowników medycznych laboratoriów diagnostycznych!

Pamiętajmy, że to nie manifestacja przeciwko działaniom Ministerstwa, ale wyraz wsparcia dla negocjatorów z KZZPMLD. Wybierają się do nas nie tylko warszawiacy, ale i mieszkańcy Podkarpacia, Lubelszczyzny i Wielkopolski! ZAPRASZAMY!!

Osoby spoza Warszawy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy (sekretariat@kzzpmld.pl) lub telefoniczny – spróbujemy pomóc z organizacją transportu!

 

 

[top]