08 paź 2019

ŁÓDŹ MANIFESTUJE, MINISTER ZDROWIA NAS LEKCEWAŻY

0

Szanowni Państwo, nie jest dobrze🤬

‼️ Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia nie traktują nas poważnie!

‼️ Mimo wielu monitów, od 2 października nie dostaliśmy dokumentacji i metodologii, na której minister Łukasz Szumowski opierał wyliczenia dotyczące wysokości podwyżek w laboratoriach i fizjoterapii.

‼️ Ciągle nie mamy akceptacji przesłanego przez nas wzoru porozumienia pomiędzy dyrekcją placówki a związkami zawodowymi.

‼️ Związki i dyrektorzy placówek nie są informowani o terminach spotkań w ogóle albo informowani są w dniu spotkania lub już po terminie, w którym się ono odbyło.

‼️ W przesyłanych naprędce harmonogramach spotkań brakuje niezbędnych informacji, jak choćby te o godzinach spotkań z przedstawicielami poszczególnych placówek.

‼️ Niektórzy dyrektorzy odmawiają uczestnictwa w spotkaniach, zasłaniając się brakiem regulacji prawnych i celowanych środków, które mogliby przeznaczyć na podwyżki dla pracowników laboratoriów i fizjoterapii.

‼️ PROTEST CIĄGLE TRWA‼️

Diagności laboratoryjni, fizjoterapeuci pracownicy RTG z łódzkiego szpitala Instytut – Centrum Zdrowia Matki Polki manifestowali dziś swoje niezadowolenie przed siedzibą placówki.

[top]